چهارشنبه, ۳۰ شعبان ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۳/۰۳/۲۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
در این روز، امارات و بحرین با دولت یهود توافقنامه‌ی خیانت عظیم برحق فلسطین، مسرا و معراج رسول الله صلی الله علیه و سلم را بدون خشیه از الله سبحانه وتعالی، از رسولش و از مؤمنین به امضا خواهند رساند!
بسم الله الرحمن الرحيم

در این روز، امارات و بحرین با دولت یهود توافقنامه‌ی خیانت عظیم برحق فلسطین، مسرا و معراج رسول الله صلی الله علیه و سلم را بدون خشیه از الله سبحانه وتعالی، از رسولش و از مؤمنین به امضا خواهند رساند!

(ترجمه)

دیروز به تاریخ 14 سپتامبر 2020م، فرانس 24 خبری را منتشر نمود: «یک عصر نوین برای خاورمیانه به روز سه‌شنبه نمودار خواهد شد؛ هنگامی‌که امارات و بحرین توافقنامه‌ای مبنی به رسمیت شناختن اسرائیل(عادی‌سازی روابط) را در واشنگتن به امضاء برسانند... [طوری‌که تصمیم بر این شد که رییس جمهور امریکا دونالد ترامپ ازین روند در جریان مراسم امضاء در قصر سفید نظارت و مباشرت خواهد نمود]... در کنار آن‌ها وزرای خارجه دو دولت خلیج  حضور خواهند داشت که این توافقنامه را رهبری و جوهر خواهند بخشید...» به این معنی که امارات متحده عرب و بحرین امروز سه‌شنبه در این پایتخت شوم واشنگتن توافقنامه‌ای خیانت عظیم برحق سرزمین اسراء و معراج  رسول الله صلی الله علیه وسلم را بدون خشیه(ترس) از الله سبحانه و تعالی، از رسولش و از مؤمنین به امضاء خواهند رساند. این حکام دنیال‌رو راهی کسانی‌ اند که در گذشته بودند، مانند: رژیم مصری در کمپ دیوید، سازمان آزادی‌بخش فلسطین(PLO) در اسلو(Oslo) و در نهایت رژیم اردنی در  وادي عربة!

حکمرانان در سرزمین‌های اسلامی، قبل و بعد از این توشیح‌ها و امضاء‌‌های توافقنامه‌ها، با دولت یهود معامله داشتند، مگر در عقب و ستر پرده و با اندک رعایت حیای سیاسی، ولی بدون شرم و خجالت با یهود از عقب پرده معامله عادی‌سازی روابط را انجام می‌دادند. اما هنگامی‌که این ستر پرده‌ی‌ حیاء از چهره‌شان برداشته شد، اعلام عادی‌سازی برای‌ این حکام منبع فخر شمرده شد، که آنان بدون این‌که احساس حقارت و اندک شرم کنند (یکی پی‌هم) اعلام عادی‌سازی نمودند! این تحقر امت یک‌روزی بالای خود‌ این حکام مثل طوق لعنت خواهد افتید، خواه آن را بپذیرند و یا انکار کنند، ولی این‌ست سرنوشت هر آن کسی‌که بر ضد امت و دین‌اش جرمی را مرتکب شود.

﴿...سَيُصِيبُ الَّذِينَ أَجْرَمُواْ صَغَارٌ عِندَ اللّهِ وَعَذَابٌ شَدِيدٌ بِمَا كَانُواْ يَمْكُرُونَ﴾ [أنعام: 124]

ترجمه: ...به زودی گنهکاران در نزد الله(سبحانه‌وتعالی) خوار می‌شوند و به سبب مکرشان عذاب سختی به آنان می‌رسد.

این امر یکی از عظیم‌ترین و بزرگ‌ترین گناهانی‌ست که اکنون انفاق می‌‌افتد، زیرا روند عادی‌سازی به‌سرعت با دید کامل امت و ارتش‌اش به پیش می‌رود! هم‌چنین این روند بدون حرکت و تحریک ارتش مسلمانان تا جهان را بالای‌شان‌ زیرو زبر کنند و آنان را اخراج‌ کنند، به پیش می‌رود! علاوه بر این، کسانی‌که تاهنوز توافقنامه‌های اعلام شده را امضا نکرده اند، کمتر از سطح امضا کننده‌گان نیستند، مثلاً عمان که به میزبانی دولت یهود دعوت می‌شود و قطر که یک میانجی بی‌طرف بین یهودیان و غزه است! ‏هم‌چنین رژیم سعودی در سرزمین دو مسجد مقدس(الحرمین) فضای هوایی خود برای طیاره‌/هواپیماهای جنگی دولت مسخ‌(هیولا) باز نموده که قدس مقدس مسلمانان را اشغال نموده است! از سوی دیگر، رژیم‌ ترکیه تاکنون دولت یهود اشغال‌کننده‌ی فلسطین را به‌رسمیت می‌شناسد! یقیناً این یکی از سنگین‌ترین گناهانی‌ست که اکنون صورت می‌گیرد، طوری‌که اگر این امر یک مسئله عادی میان برادران تلقی شود و اگر این امر هیچ خط و چروکی را در پیشانی برادران امت بخاطر ترسیم مرزهای فلسطین نیندازد یا هیچ اختلاف دیدگاه درین امر نداشته باشند، قطعاً که گناه سنگینی خواهد بود!

  ‏ای مسلمانان!

این فلسطین ارض مبارک است، سرزمین قدس، سرزمین اسراء و معراج رسول الله صلی الله علیه وسلم است. این سرزمین در قلب مسلمانان جا دارد، هرچند این ارض مبارک از دست حکام رويبضه(احمق و کودن) در رنج قرار دارد که اطاعت کفار استعمارگر را بالاتر از طاعت رب العالمین می‌کنند. ‏فلسطین و قدس‌اش در واقع فلسطین مسلمانان است و خواهد ماند و این ارض مبارک نه مربوط حکمرانان خائن می‌شود و نه این قدس مال آنان است. ‏عادی‌سازی روابط‌شان با دولت یهود و غضب خاک فلسطین، به این حکمرانان تاج و تخت مملو از خجل و تحقیر را مهیا خواهد کرد تا روز موعود آن‌ها و روز وعده‌ فرا رسد، زیرا فلسطین پس جنگ و قتال با یهودیان به‌اصطلاح اشغال‌گران سرزمین مبارک، در یک روز به‌یاد‌ماندنی که تمام ارض مبارک مملو از نعره تکبیر افواج مسلح مسلمانان خواهد بود؛ به اهلش دوباره بازگردانده می‌شود. یقیناً این یک وعده غیر مکذوب است که حدیث و قول "الصادق المصدوق صلی الله علیه وسلم" است.

«لَتُقَاتِلُنَّ الْيَهُودَ فَلَتَقْتُلُنَّهُمْ، حَتَّى يَقُولَ الْحَجَرُ يَا مُسْلِمُ هَذَا يَهُودِيٌّ فَتَعَالَ فَاقْتُلْهُ» (رواه مسلم)

ترجمه: شما تا زمانی با یهودیها خواهید جنگید که حتی سنگها صدا میکنند: ای مسلمان بیا، درین‌جا یک یهود است(که در عقب من پنهان شده)، او را به قتل برسان!

ای مسلمانان!

افواج/ارتش در بلاد اسلامی در واقع فرزندان‌تان، برادران‌تان و از جمله‌ی خودتان است و در میان‌شان جوانانی مخلص قرار دارد، بناءً بصیرت آنان را با نور حق روشن کنید و آنان را تحریک به راهی کنید تا فلسطین را از نهاد یهودی مسخ(هیولا) نجات بدهد، که ارض مبارک را اشغال نموده و فساد را در داخلش گسترش می‌دهد و با حمایت حکام سرزمین‌های اسلامی در آن فساد می‌کنند؛ البته سرزمین‌های اسلامی به عوض قتال و جنگ با نهاد یهودی، امنیت‌ش را حفظ می‌کنند! ‏اگر خیانت حکام مسلمین نمی‌بود، حال این نهاد یهودی تا این دم بقا نمی‌داشت، زیرا آن‌گاه مجال این پیدا نمی‌شد تا یهودیان در نبرد‌های مهم با مسلمانان کمک و حمایت نظامی شوند.

﴿لَن يَضُرُّوكُمْ إِلاَّ أَذًى وَإِن يُقَاتِلُوكُمْ يُوَلُّوكُمُ الأَدْبَارَ ثُمَّ لاَ يُنصَرُونَ﴾ [آل‌عمران:111]

ترجنه: آنان هرگز نمی‌توانند به شما زیانی (ژرف و پردامنه) برسانند؛ مگر آزار مختصری (که اثر چندانی بر جای نمی‌گذارد) و اگر با شما بجنگند پشت کرده و پای به فرار می‌نهند، سپس یاری نمی‌شوند.

فلهذا، این واقعیت آن‌هاست و این رابطه آن‌هاست، ولی به‌عوض جنگ و قتال با یهودیان هم‌چنین و به‌عوض اخراج نمودن آنان از خانه‌های مان، این حکمرانان خائن با نهاد یهودی صلح نمودند، چنان‌چه العزیز و الحکیم در قرآن کریم می‌فرماید: 

﴿وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ...﴾ [بقره: 191]

ترجمه: و (چون جنگ درگرفت) هرجا آنان را (که آغاز کننده‌گان جنگ بوده‌ اند) دریافتید ایشان را بکشید، و آنان را (از مکّه) که شما را از آنجا بیرون کرده‌ اند بیرون سازید، و (از جنگ در حرم مکّه نباید باک داشته باشید، زیرا ایشان با شکنجه و آزار و انواع فتنه و فساد می‌خواستند شما را از دین‌تان برگردانند که مایه‌ی خوشبختی دو جهان شما است و) فتنه از کشتن بدتر است...

اما در عوض، این ستمگران اتحاد‌شان را با آنان(یهودیان) مستحکم می‌سازند!

﴿قَاتَلَهُمُ اللّهُ أَنَّى يُؤْفَكُونَ﴾ [منافقون: 4]

ترجمه: ...الله(سبحانه و تعالی)، نابودشان کند که چگونه منحرف می شوند.

ای مسلمانان!

این مسئله فلسطین تنها به طریقه و روشی حل خواهد شد همان‌طوری‌که در اوایل حل شده بود، یعنی توسط حاکمیت آن‌چه الله سبحانه و تعالی نازل کرده و ارتشی‌که دشمنان الله سبحانه و تعالی را متزلزل بسازد و این امر اتفاق نمی‌افتد؛ مگر توسط بازگشت دوباره خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت. بنابرین، دولت خلافت، بنیاد نهاد یهودیان را ریشه‌کن خواهد نمود که فلسطینیان پاک‌دامن را بیشتر از هفتاد سال بی‌حرمت نمودند و سپس فلسطین کاملاً به دیار اسلام بازگردانده می‌شود؛ سرزمین عزیز در یک دولت عزیز و گرامی به اسم خلافت بر منهج نبوت... و این امر بإذن الله سبحانه و تعالی تحقق می‌یابد، زیرا این امر با دلایل قطعی توسط چهار امور و بنا تاکیده شده:

نخست: امت مسلمه از جمله بهترین امتی است که برای خیر و سود بشریت آفریده شده اند.

﴿كُنتُمْ خَيْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ...﴾ [آل‌عمران: 110]

ترجمه: شما (ای پیروان محمد) بهترین امتی هستید که به سود انسان‌ها آفریده شده اید...

بناءً امت این دولت هرگز در برابر بی‌عدالتی صبر نخواهند کرد، آنان به همین‌ خاطر هرگز قدس‌شان را فراموش نمی‌کنند. بناءً برای‌شان هیچ فرق نمی‌کند که ستمگران چه اعمالی را انجام می‌دهند، بلکه امت در عوض آنان را با پای‌های‌شان لگدمال و پایمال می‌کنند...

دوم: وعده جانشنی در زمین از جانب الله سبحانه و تعالی:

﴿وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الْأَرْضِ﴾ [نور: 55]

ترجمه: الله به آن دسته از شما که ایمان آوردند و کارهای شایسته کردند، وعده(و نوید) می‌دهد که حتما در زمین به آنان خلافت(جانشینی و حکمرانی در زمین) می‌بخشد.

هم‌چنین بشارت رسول الله صلی الله علیه وسلم، دال بر بازگشت و احیای مجدد خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت می‌باشد:

«...ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ...» (اخرج احمد)

ترجمه: ...و سپس خلافت بر منهج نبوت قائم خواهد شد...

سوم: حدیث و قول الصادق المصدوق صلی الله علیه وسلم، بخاطر قتال و جنگ با یهودیان:

«لَتُقَاتِلُنَّ الْيَهُودَ فَلَتَقْتُلُنَّهُمْ، حَتَّى يَقُولَ الْحَجَرُ يَا مُسْلِمُ هَذَا يَهُودِيٌّ فَتَعَالَ فَاقْتُلْهُ» (رواه مسلم)

ترجمه: شما تا زمانی با یهودیها خواهید جنگید که حتی سنگها صدا میکنند: ای مسلمان بیا، درین‌جا یک یهود است(که در عقب من پنهان شده)، او را به قتل برسان.

چهارم: یک حزب صادق و مخلص بإذن الله بخاطر تحقق وعده الله سبحانه وتعالی و بشارت رسولش صلی الله علیه و سلم، فعالیت و دعوت اسلام را حمل خواهد نمود. این حزب از جمله سابقون/پیشگامانی خواهد بود که هرگز برای مردمش دروغ نخواهد گفت، کسی‌که صاحب چشم و بصیرت است و این حزب امت را به خیری هدایت می‌کند که با موجودیتش عزت و پیروزی، نصرت در دو جهان(دارین) و بشارت برای مؤمنان را احیا می‌کند. 

فلهذا، امتی‌که دارای این چنین بناهای نصرت و پیروزی باشند، بإذن الله، این امت خلافت شان را نیز دوباره تأسیس خواهد نمودند و قدس‌شان را دوباره آزاد نموده و منبع ستمگران و باداران و کمک‌کننده این حکام خائن و کفار را نابود خواهند کردند:

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاء وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ﴾ [روم: 4-5]

ترجمه: در آن روز مؤمنان شادمان می‌شوند. ‏( آری! خوشحال می‌شوند) از ياری الله. الله(سبحانه‌و‌تعالی) هر كسی را كه بخواهد ياری می‌دهد و او بس چيره (بر دشمنان خود) و بسيار مهربان (در حق دوستان خويش) است.

حزب التحریر

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه